»

Od príchodu z francúzskej výpravy mi hlavou nechodilo nič iné ako kapry, kapry a kapry.

Za posledný týždeň som strávil pri vode každú voľnú chvíľku.

Bol som pri vode cez víkend bol som pri vode skoro ráno pred prácou alebo som si udeľoval predčasne odchody z práce len aby som si užil zopár krásnych chvíľ iba pre seba a aby som sa nabil energiou do ďalších dní.

Bol som celkom úspešný, za posledný týždeň som zdolal okolo 20 kaprov aj keď musím povedať že väčšina sa pohybovala od 4 do 10kg až na 3ryby presahujúce 10kg hranicu.

Cez víkend a na začiatku týždňa som používal dva druhy boilies a to Red Fish Brusinka 21mm a boilies No.12 21mm. Tieto boilies na háčiku dopĺňal V-Pops 16mm od Imperialu.

Používal som Brusinku v kombinácií s ružovou + dip Bloody Mary CSPB a No.12 som kombinoval s oranžovou + dip No.12.

Intenzita záberov bola v podstate jedna ku jednej no ku koncu týždňa som sa rozhodol chytať výhradne na nadipovanú No.12 s oranžovou popkou.

Nemám rád rád špinavé ruky od dipu ale naozaj som chodil k vode len na pár hodín preto som sa snažil o čo najrýchlejšie okabátenie rýb a to mi s našimi dipmi dokonale vychádzalo.

Odmena za moju vytrvalosť prišla piatok.

Než som stihol nahodiť druhú udicu, na podložku sa mi prišiel pozrieť dokonalý 15kg lysec a asi hodinu po ňom sa mi pozrel na podložku ešte jeden 12kg šupík.

RSH 1000 v.4 týmto bojovníkom ostatne ako veľa ďalším nedal šancu na únik.

 

Michal IvanNWZkZjRhN