»

Našou snahou je vyrábať zmesi z najkvalitnejších surovín, ktoré sú dostupné na trhu a vieme ich zabezpečiť  od renomovaných výrobcov  s garantovanou kvalitou.

Koncom  apríla tohto roku sa nám podarilo nadviazať spoluprácu so zahraničnou firmou, ktorá spracováva morské živočíchy a našli sme u nich skvelé produkty. Aj na základe tejto spolupráce vznikla naša novinka - V-2. Hlavnou ingredienciou našej novej zmesi V-2 je múčka z Kalmára obyčajného (LOLIGO VULGARIS). Pri výrobe mrazeného boilies používame pastu z mletých kalmárov a arómu, ktorú sme namiešali FISH/LIVER.

Počas celej tohtoročnej sezóny sme spolu s našimi kolegami testovali túto zmes, ktorú sme pracovne nazvali V-2. Zmes obsahuje múčku z kreviet, antarktického krillu, krvný hemoglobín, extrakt z morských rias  a väčší podiel vtáčich zobov, aby si zachovala hrubšiu štruktúru.

Boilies z tejto zmesi sme používali v priemeroch od 18 mm do 24 mm v závislosti od teploty vody. Priniesla nám veľa nádherných úlovkov na tečúcej ako aj na stojacej vode. Ako je u nás zvykom testovali sme ju na viacerých revíroch u nás doma aj v zahraničí.  K tomuto boiliesu sme vytvorili aj rovnomenný dip V-2, ktorý je skvelí v kombinácii s našou ďalšou novinkou práškovým dipom  SQUID & BLOOD EXTRACT z ktorého sa dá vyrobiť aj obalovacia pasta.

 

MKproCarpZjMzYTBl